Každý utorok a stredu živá hudba v Case del Havana

Team de Azúcar, na Slovensku ojedinelé zoskupenie vzniklo v roku 2010 spojením dvoch už etablovaných kubánskych kapiel Azúcar Cubana a Team Cuba. Kombinuje excelentným spôsobom tradičnú kubánsku hudbu so súčasnými aranžmánmi a prezentuje vo svojom repertoári mnohé štýly karibskej oblasti ako salsa, son, merengue, cumbia, bolero, cha cha cha, či rumba a to veľmi originálne.

Music night

Od štvrtka do soboty každý večer pre Vás hraje kubánsky DJ Jose. Príďte sa zabaviť, tešíme sa na Vás.
 
 

Firemné eventy

V CASA DEL HAVANA si môžete objednať firemný event. Uskutočnite svoje pracovné stretnutie v neopakovatelnej atmosfére originálneho Kubánského interiéru a atmosféry karibiku. Zabezpečujeme kompletný catering, nápoje, živú hudbu, tanečné vystúpenia, barmanskú show.

Voucher – Darujte zážitok

Obdarujte Vašich priateľov voucherom, ktorý si môžete u nás zakúpiť v hodnote 20€, 30€ alebo 50€. Obdarovaný môže potom kedykoľvek voucehr využiť na konzumáciu v našom podniku.

Gastronomické špeciality

Príďte k nám ochutnať špeciality kubánskej kuchyne pripravované najlepším kubánskym kuchárom.
 
 

V našej kaviarni pripravujeme kávové nápoje z kávy značky Zicaffé, ktorá pochádza z rodinnej pražiarne na Sicílii. Pravú chuť kávy ocenia u nás aj najväčší kávový gurmáni a to vďaka špičkovej príprave espressa na svetovo uznávaných kávovaroch Simonelli a profesionalite našich baristov. Dôkladná príprava káv v našej kaviarni od pravého talianskeho espressa až po najobľúbenejšie cappuccino je našou prioritou.

Partner